

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 2.4mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 1.2mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 11.5m |
| Material | Cross Linked Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +125 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Series | HSB |
308-30614 HIS-3-BAG-6/2-PO-X-BN
DCPT-6/3-45-1.5M
313-80001 TCN24-3.2/1.6-PO-X-CL
309-50483 TF24-4.8/2.4-PO-X-CL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00