

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Reset Method | Manual |
| Number of Digits | 6 |
| Digit Height | 6.4 mm |
| Shaft Speed Maximum | 3000rpm |
| Weight | 200g |
| Maximum Operating Temperature | 50°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Drive Shaft Diameter | 7mm |
SLIK-N118-1521-1-4-001
ISI30.013AA01
1.150.510.013.550
6.136.012.861
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00