

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 10 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 87mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Series | BI 10 |
IME12-04NPSZWDSS03
ICS08S30F20M5IO
IFL 5-18-10
SIEN-M8NB-PO-S-L
E2AS18LS08WPB12M
NBN8-12GM30-E2-V1
UB400-F42-UK-V95
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00