

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 10 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 62mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | CuZn |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Shielded |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | BI 10 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
XS4P18MB230L1
KG0008-FBOA/NI
IME18-08BPSZW2K
Bi8-M18E-AP6X-H1141
XS8C2A4PCM12
XS612B4NAL2
IMB08-04NDSVU2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00