

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Block |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 65 V dc |
| Length | 30mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non Flush |
| Width | 14.6mm |
| Housing Material | Gadolinium Zinc |
| Maximum DC Voltage | 65V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 100 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 300 Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Depth | 17mm |
| Maximum Switching Frequency | 300Hz |
E2A-S08LS02-WP-B1 5M
NBB15-U1-A2-V1
NBB15-30GM50-A2-V1
E2E-S04SR8-WC-B1 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00