

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | BIM-UNT |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 32mm |
| Overall Width | 5mm |
| Overall Depth | 6mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Connection Type | Cable |
| Current Rating | 150 mA |
DFS60A-BHPC65536
926229
DBS60E-TDFCD1024
PR-65-B-0-103 0000X000X00
PY-2-C-100 0000X000X00
DFS60B-S1EA03600
DBS60E-S4EK01000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00