

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 39mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | BI 2 |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 150 mA |
Ni25-CK40-LIU-H1141
BI8U-M18-AP6X
IME30-15BPOZW2K
IME12-08NPOZW6S
IME18-05BNOZC0K
UC3500-30GM70-IE2R2-V15
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00