

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | NAMUR |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 7m |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| Length | 34mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Chrome Plated Brass |
| Maximum DC Voltage | 8.2V |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 1.2 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Series | BI 2 |
BES 516-326-G-E5-Y-S4
XS218BLPBL2
E2E-X2C18 5M
IMA30-20BE1ZC0K
BES M30MI1-PSC22B-S04G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00