

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 3 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 52mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | CuZn |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 3 kHz |
XS8C4A4MPP20
166834 E59-A12A104D01-CV
CBB8-18GS75-E2
6GR6222-3AB00-PF
IME18-08BPPZC0S
IM08-1B5NO-ZW1
Bi8-M18-AP6X-H1141
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00