

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 10 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Supply Voltage | 10 - 300 V dc, 20 - 250 V ac |
| Length | 82mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Housing Material | Chrome Plated Brass |
| Maximum DC Voltage | 300V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 20Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Switching Current | 300 mA, 400 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 20 Hz |
| Series | NI 10 |
E2B-S08LN04-WP-B1 2M
XS512B1MBL2
XS7E1A1DAL01M12
IM12-04NPP-ZC1
ICS08S30F20M5IO
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00