

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 52mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | NI 15U |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Switching Frequency | 2 kHz |
XS218BLPAL5
IMA30-40NE1ZC0K
IFL 15-300L-10/01P
IME30-15BPOZW2K
BI15-CP40-FZ3X2
NBB1,5-F41-E2
872C-M15BP30-D4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00