

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 30 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 64mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Non Flush |
| Housing Material | Chrome Plated Brass |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
XS7J1A1DAL2
XS530B1DAL2
XS508B1PAM12
XS630B1PAL10EX
IME08-1B5POZW2S
IME08-04NDSZY2S
IMA12-06BE3ZC0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00