

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 50 mm |
| Digital Switching Output Type | IO-Link |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 40mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Plastic |
| Width | 65mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | NI 50U |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Depth | 40mm |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Switching Current | 150 mA |
IQ12-08NPSKW2S
UM18-211126111
XS4P18PA370
872C-D15NE30-D4
IM08-02BPS-ZTK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00