

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 3 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 57mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | NI 3 |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 150 mA |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
E2E-X16MB2L18-M1
IME12-04NPPZC0K
XS112BHNAM12
NBN4-12GM30-A2-V1
IME08-02BDSZY2K
Ni10-EM18-Y1X-H1141
mic+130/D/TC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00