

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 100bar |
| Accuracy | ± 0.25 % |
| Output Type | Analogue |
| Process Connection | G1/4 |
| Supply Voltage | 12 - 33 V |
| IP Rating | IP67 |
XMLP040BD790
019711 MCS4
PTP31B-AA7M1HGBWJJ
XMLA010A2C11
XMLR010G1P25
0184461031012
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00