

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 10bar |
| Accuracy | ± 0.25 % |
| Output Type | Current |
| Process Connection | G1/4 |
| Supply Voltage | 7 - 33 V |
| IP Rating | IP67 |
XMLA035A2S11
NPA-300B-015G
PP - 222 2H2
NPA-300B-005D
TS2156-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00