

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 16bar |
| Accuracy | ± 0.25 % |
| Output Type | NO/NC, PNP/NPN |
| Process Connection | G1/4 |
| Supply Voltage | 11 - 33 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP67 |
PBS2-RB010SG1SSDLMA0Z
PBT-RB250SG1SSNULA0Z
3100B0400S01B000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00