

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 3 m |
| Analogue Switching Output Type | 4-20 mA |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| Length | 75mm |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | Metal |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 3.3Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 3.3 Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 150 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
BES M18MG-GSC70B-BP00,3-GS04
IFRM 12P1702/L
BES 516-133-MO-C-S4-00,2
E2E-X2Y1-M1
IME18-12BPSZW5K
IHM06-04NPSVW2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00