

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | TX700 HMI/PLC |
| Display Type | TFT |
| Manufacturer Part No. | TX707-P3CV01 |
| Number of Ports | 9 |
| Port Type | RS232 / RS485 / RS422 |
| Processor Type | ARM Cortex |
| Processor Speed | 1GHz |
| Onboard Memory | 4096 MB |
| Backlighting | Yes |
| Display Size | 7 in |
| IP Rating | (Rear), IP20, IP66(Front) |
| Width | 147mm |
| Depth | 47mm |
| Length | 187mm |
| Kit Included | No |
| Display Colour | Colour |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Dimensions | 7.36 x 5.78 x 1.85 in |
CR30001500000420
6AV2123-2DB03-0AX0
GT2103-PMBDS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00