

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | TDR Sensor |
| Mounting Type | Cable |
| Switch Output | HART |
| Body Material | Stainless Steel |
| Cable Length | 75m |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Maximum DC Voltage | 48V |
| Maximum AC Voltage | 253V |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 40bar |
| Gasket Material | EPDM Rubber, FFKM, FKM |
| Series | VEGAFLEX 82 |
| Current Rating | 4 - 20 mA |
| Standards Met | ATEX, GL, IEC, LRS |
FMR10-AAQBMWDEWFE2
FTC260-BA4J3
FTC262-BA42J1
FMU30-AAHEAAGGF
SG51.XXSGATPV
NCLS-30-UP6X-H1141
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00