

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Conductive |
| Mounting Type | Vertical |
| Switch Output | Relay |
| Body Material | Plastic |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Maximum Current | 1 A dc, 3 A ac |
| Maximum Pressure | 6bar |
| Series | VEGACON 66 |
SSF22X100-18N
FTC260-BA2J3
LLG710D324-004-D
PFT-FRB1X0SF1OSSAMSSZ
FTW32-A1D3DA0A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00