

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Tuning Fork |
| Mounting Type | Horizontal |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 64bar |
| Series | VEGASWING 51 |
FTL31-AA1U3BAWDJ
FTW31-D1A2CA8A
LLG610D324-003
FTM20-4G45A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00