

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Vibrating Rod |
| Mounting Type | Free |
| Switch Output | Relay |
| Body Material | Plastic |
| Minimum Operating Temperature | -50°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Maximum Current | 1 A dc, 3 A ac |
| Maximum Pressure | 16bar |
| Series | VEGAVIB 61 |
FTW31-A1A2HA0A
2120D1AH1I1AA0000
FTW33-AA4NWVJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00