

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Sensor |
| Mounting Type | Cable |
| Switch Output | Relay |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Maximum Current | 1 A dc, 3 A ac |
| Maximum Pressure | 1.1bar |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Series | VEGAVIB 61 |
LFV200-XXTGATPV
LFH-SBX25G1AS05SZ0
FTL31-AA4M2BAWCJ
LLC710D324-003
FTM20-4A25A
LFP0400-B4NMB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00