

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Vibrating Level Switch |
| Mounting Type | Cable |
| Switch Output | Relay |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Maximum Current | 1 A dc, 3 A ac |
| Maximum Pressure | 1.1bar |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Series | VEGAWAVE 61 |
7MF1572-1KA10
SOLIBAEXP5M
FMX11-CA11GS10
FTL33-AA4U3AB3CJ
FTI26-AA4MWDJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00