

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | 750 |
| For Use With | 750 Series |
| Network Type | Ethernet |
| Interface | Ethernet |
| Depth | 71.9mm |
| Length | 100mm |
| Width | 61.5mm |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Memory | 1024 kB |
| Programming Interface | Ethernet |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Dimensions | 71.9 x 61.5 x 100 mm |
| Communication Port Type | RJ-45 |
| Standards Met | UL |
| Programming Language Used | CFC, FBD, Ladder Logic, SFC |
6ES7517-3TP00-0AB0
FX3S-10MT/DSS
6AG10551MA007BA2
6ES7222-1XF32-0XB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00