

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | 787 |
| Type | Switched Mode |
| AC or DC Input Voltage | ac |
| Input Voltage | 230V ac |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 5A |
| Power Rating | 120W |
| Width | 42mm |
| Depth | 137.5mm |
| Height | 127mm |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
DRF-48V480W1GBA
1SVR427044R0200 CP-D 24VDC/2.5A
DPP240-24-3
6EP3322-6SB10-0AY0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00