

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | 787 |
| Type | Switched Mode |
| AC or DC Input Voltage | ac |
| Input Voltage | 380V ac |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 10A |
| Power Rating | 240W |
| Depth | 146.5mm |
| Height | 127mm |
| Width | 55mm |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
1SVR427041R1000FA
TIS 600-172
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00