

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 12 - 24 V ac, 16 - 36 V dc |
| Size | 64mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | -50 - +130 °C, -80 - +400 °C |
| Display Type | Single 3 Digit 7-Segment LED Display |
| IP Rating | IP00, IP65 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | PT100, PT1000, PTC |
| Display Colour | Red |
| Panel Depth | 50mm |
| Termination Type | Faston |
E5EC-QX4ABM-008
EPC3004/CC/VH/D1/R2
E5EC-QR4A5M-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00