

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0.5bar |
| Maximum Pressure Reading | 8bar |
| Output Type | SPDT |
| Media Measured | Air, Gas, Liquid Level |
| Series | PSM01 |
| Supply Voltage | 5 - 50 V |
| IP Rating | IP00 |
405052/000-449-475-504-20-36-01/000
3100B0400S01B000
PP - 222 28V
XMLPM05GD21F
XMLK010B2D71
20010085-07
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00