

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 8.5psi |
| Accuracy | 0.5 % |
| Output Type | Analogue |
| Media Measured | Liquid |
| Electrical Connection | PUR Cable (15 metres) |
| Analogue Output | 4 - 20 mA |
| Series | LS-10 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| IP Rating | IP68 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
7MF1566-3AA00-1AA1
3100R0160S01B000
0184458031042
PTXPRESSX 11
XMLR400M0T25
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00