

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue, Relay, SSR |
| Supply Voltage | 24 - 230 V ac/dc |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +45°C |
| Temperature Range | 0 - +45 °C |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | Multi Line |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Input Type | Thermocouple |
| Additional Functionality | PID Controller |
| Series | UR4848xA |
| Panel Depth | 80mm |
P6100-2700-00-0
701052/8-03-02-00/000
EPC3016/CC/VH/L2/D1
MV080MARR021U0
TB40-100-0000D-D00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00