

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | DIN Rail |
| Contact Configuration | SPDT |
| Terminal Type | Screw |
| Number of Poles | 1 |
| Input Current | 10mA |
| Depth | 6.4mm |
| Height | 88mm |
| Length | 90mm |
| Series | TOZ |
| Standards Met | CE, CULus, EAC, RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 90 x 6.4 x 88mm |
| Special Features | Illuminated Ejection Lever, Various Protective Circuits in the Input |
| Manufacturer Part No. | 1127530000 |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
SSL1A12BDPV
SSL1D101BDPV
39.30.7.060.9024
DRA1-MPDCD3
39.60.0.024.9024
39.70.7.006.9024
DRA1-MP240D4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00