

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 - 30 V dc, 24 V ac |
| Size | 49 x 25mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | ON/OFF |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Series | N2300 |
| Range | N 2300 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Display Colour | Green |
| Panel Depth | 110mm |
400-RR-1-000
703044/181-000-23/000
703043/181-400-23/000
FTST400K-110/240VAC
600-R-R-R-0-1
E5AC-RR4A5M-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00