

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | Dual 4 Digit LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Additional Functionality | ON/OFF, PID Function |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | P6100+ |
| Input Type | Thermocouple |
| Display Colour | Green, Red |
| Panel Depth | 110mm |
| Termination Type | Screw |
MV160MARR021U0
E5CD-RX2D6M-000
KS50-102-0000D-000
P8010-1100-0210
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00