

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 24 - 48 V ac/dc |
| Size | 96 x 48 (1/8 DIN)mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | ON/OFF |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Series | P8100 |
| Range | P 8100 |
| Panel Depth | 110mm |
| Display Colour | Red |
701090/0-01-25-02/000
EW4821-UNIVERSEL-PTC/NTC/PT100/TC-SA-DI-95/240V
P8010-2101-0000
E5EC-QR4D5M-009
3504/CCE/VH/X/XX/1/8/XXX/G/D4/LO/R4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00