

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Output Ports | 1 |
| Insertion Loss | -1dB |
| Mounting Type | PCB |
| Length | 16.9mm |
| Width | 15.95mm |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Core Type | Ferrite |
| Minimum Operating Frequency | 1MHz |
| Turns Ratio | 1:1 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Frequency | 100MHz |
| Standards Met | IEEE 802.3u |
| Construction | Enclosed |
| Termination Type | Solder |
7499011441A
SM453230-231N7YP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00