

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Output Ports | 1 |
| Insertion Loss | -1.9dB |
| Mounting Type | Through Hole |
| Dimensions | 16 x 13.74 x 21.84mm |
| Depth | 21.84mm |
| Length | 16mm |
| Width | 13.74mm |
| Maximum Operating Frequency | 100MHz |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Turns Ratio | 1:1 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Minimum Operating Frequency | 1MHz |
SM453230-121N7YP
7499011441A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00