

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 800V dc |
| Input Voltage Range | 0 - 5 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | 1.25mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage Adjustment Range | ±10% |
| Isolation Voltage | 500V |
| Width | 11.43mm |
| Length | 23.37mm |
| Series | A |
| Maximum Temperature | +75°C |
| Minimum Temperature | -25°C |
IRQ-12/12.5-W80NB-C
TEN 5-4822WI
DDR-120B-24
THD 10-2413WIN
TEN 30-2423WIN
MYBSP0122BABFT
TEQ 40-7223WIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00