

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 2kV dc |
| Input Voltage Range | 0 - 12 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 500µA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage Adjustment Range | ±10% |
| Isolation Voltage | 500V |
| Width | 11.43mm |
| Length | 23.37mm |
| Series | A |
| Maximum Temperature | +75°C |
| Minimum Temperature | -25°C |
THR 3-7213WI
DTJ1524S05-D
TBA 1-2411HI
TEP 40-7213UIR
MGS154812-R
SUCW1R51215B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00