

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | -500V dc |
| Input Voltage Range | 4.75 - 5.25 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | 2mA |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Isolated | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Width | 27.94mm |
| Length | 44.45mm |
| Series | CA |
| Load Regulation | 0.00005 |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Minimum Temperature | -10°C |
R1M-2405D/SMD
THN 15-4825WIR
TBA 1-2421HI
TRV 1-2423M
TEN 40-2412WI
TEL 10-4811WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00