

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DRC100 |
| Type | Switched Mode |
| AC or DC Input Voltage | ac, dc |
| Input Voltage | 85 - 264 V ac / 120 - 370V dc |
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 7.5A |
| Power Rating | 90W |
| Depth | 58mm |
| Width | 70mm |
| Height | 92.6mm |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| Load Regulation | 0.015 |
| Minimum Temperature | -30°C |
| Output Voltage Adjustment Range | 10.8 - 13.8V |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Efficiency | 0.88 |
6EP1332-1LB00
TIS 150-148
S8FS-G30012CD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00