

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 9V dc |
| Output Current | 1.1A |
| Power Rating | 10W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 370 V dc, 85 - 264 V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 52.4mm |
| Width | 27.2mm |
| Depth | 23mm |
| Efficiency | 78% |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Weight | 60g |
| Maximum Temperature | +70°C |
JWT100-5FF/A
RAC150-24SG/OF
PBA300F-7R5
GSP750PS12-EF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00