

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 600V dc |
| Input Voltage Range | 0 - 12 V dc |
| Power Rating | 1.5W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 2.5mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 3.5kV |
| Width | 38.1mm |
| Depth | 16mm |
| Length | 38.1mm |
| Series | G Series |
| Load Regulation | 0.1 |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Minimum Temperature | -10°C |
MGFW302412-R
THL 15-4815WI
PXG-M20-48WD15
RPA40-11015SFR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00