

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 0 - -5000V dc |
| Input Voltage Range | 22 - 30 V dc |
| Power Rating | 30W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 6mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Length | 76.2mm |
| Depth | 18.6mm |
| Width | 50.8mm |
| Series | HRL30 |
| Load Regulation | 0.0001 |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 85% |
THR 40-7212WI
THN 15-1212N
MEV1S1215SC
TEL 30-2412
TDN 1-1215WISM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00