

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±24V dc |
| Input Voltage Range | 4.50 - 5.50 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | 21mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Package | DIP |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Length | 15.24mm |
| Width | 8.5mm |
| Series | IAS01 |
| Load Regulation | 0.15 |
| Efficiency | 0.85 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +105°C |
TDN 5-0912WI
TDR 2-1211SM
TEP 150-2415WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00