

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 9W |
| Input Voltage Nominal | 36 - 75 V dc |
| Output Current | 1.6A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SIP 8 |
| Isolation Voltage | 1.6kV dc |
| Efficiency | 86% |
TMDC 60-7225H
THL 20-4812WI
TDN 5-2412WI
TEN 40-7215WIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00