

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±5V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | ±200mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | DIP 8 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 8mm |
| Length | 14mm |
| Width | 14mm |
| Series | IEU02 |
| Load Regulation | ±1% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Standards Met | EN61000-4-2, EN61000-4-3, EN61000-4-4, EN61000-4-5, EN61000-4-6, EN61000-4-8, IEC60950-1, ITE, UL/cUL60950-1 |
| Maximum Temperature | +95°C |
PXG-M20-24WS24
CCG15-24-05S
TMR 12-4811WI
RHV3-0512S/R20
TEC 3-4810WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00