

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 400mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 12.5mm |
| Width | 9.2mm |
| Length | 26mm |
| Series | IM |
| Load Regulation | ±0.5% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 80% |
| Maximum Temperature | +100°C |
MEV1S1215SC
TDN 3-2415WISM
THN 30-4825WIR
TEA 1-0505E
DDA500N-D2PP-1205-001
TOS 06-12SM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00