

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 18 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | ±42mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SMD |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 8.45mm |
| Width | 13.7mm |
| Length | 18.9mm |
| Series | ISB |
| Load Regulation | ±1% |
| Efficiency | 81% |
| Standards Met | CB, EN 55022, IEC 60950-1, IPC/JEDEC J-STD-020D.1, ITE, MIL-HDBK-217F, UL 94 V-0, UL/cUL 60950-1 |
| Maximum Temperature | +95°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TEN 40-2412WIN
RSD-60L-3.3
R3M-2405S/SMD
i7C4W012A050V-003-R
REC15E-2412SZ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00